ANA SAYFA   İLETİŞİM   WEBMAIL   SİTE HARİTASI   ARAMA   BELGE KONTROL   ÜYE GİRİŞİ TMMOB

İMO ANA SAYFA
Üye İşlemleri Tescilli İşyerleri Kongre Sempozyum Çalıştay Programı GENÇ-İMO Sıkça Sorulan Sorular

18 AĞUSTOS 2022, PERŞEMBE   

42

BİTLİS TEMSİLCİLİĞİMİZ YENİ BÜROSUNDA HİZMET VERECEK

    Yayına Giriş Tarihi: 25.08.2014   Güncellenme Zamanı: 25.08.2014 17:37:30  Yayınlayan Birim: GENEL MERKEZ  
 

Güncellenme Zamanı: 25.08.2014 17:36:27

Üyelerine daha iyi koşullarda hizmet sunmak isteyen Odamız, olanakları elverdiği ölçüde şube ve temsilcilik binalarını yenilemeye devam ediyor. Odamız bu kapsamda İMO Van Şubesi’ne bağlı Bitlis Temsilciliği için 2013 yılında Tatvan’da satın aldığı büroyu hizmete açtı.

 

Bitlis Temsilciliğimiz yeni bürosunda hizmet verecek

Üyelerine daha iyi koşullarda hizmet sunmak isteyen Odamız, olanakları elverdiği ölçüde şube ve temsilcilik binalarını yenilemeye devam ediyor. Odamız bu kapsamda İMO Van Şubesi`ne bağlı Bitlis Temsilciliği için 2013 yılında Tatvan`da satın aldığı büroyu hizmete açtı.

Temsilcilik bürosu, Tatvan`da 23 Ağustos 2014 Cumartesi günü düzenlenen törenle hizmete açıldı. Açılışa, İMO Yönetim Kurulu Başkanı Nevzat Ersan, İMO Van Şube Başkanı Kamuran Turgut, İMO Bitlis Temsilcisi Cengiz Şahin ve Temsilcilik Kurulu Üyeleri, Tatvan Kaymakamı Murat Erkan, Tatvan Belediye Başkanı Fettah Aksoy, Tatvan Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Bilal Dağdağan ve çok sayıda üye ile basın mensubu katıldı.

22 Ağustos Cuma günü yerel basınla bir araya gelen ve basının sorularını yanıtlayan Nevzat Ersan Türkiye genelinde 26 şube, 119 temsilcilikle üyelere hizmet verdiklerini belirtti. Ersan, "Bitlis temsilciliğimiz için yeni bir büro aldık. Tatvan ilçe merkezinde satın aldığımız bu büroda üyelerimize daha kaliteli hizmetler vermeye çalışacağız" dedi.

Türkiye`deki yapılar ve deprem hakkında basını bilgilendiren Ersan, Türkiye`deki mevcut yapı stokunun büyük bir kısmının mühendislik hizmeti almamış veya kısmen mühendislik hizmeti almış kaçak yapılardan oluştuğunu belirtti.

Nevzat Ersan, Yapı Denetim Kanunu`nun bugünkü durumu ve kentsel dönüşüm hakkında da bilgilendirmede bulundu. Ersan açılım süreciyle ilgili sorulan soruya ise şöyle yanıt verdi "Türkiye bu savaştan yorulmuş, yorgun düşmüştür. Ve savaşın bir an önce yerini kalıcı barışa bırakması arzulanmaktadır. Asıl soru şudur: Kadim çağlardan bu yana birlikte yaşayan Anadolu halkları barışı hak etmiyorlar mı? Hiç tartışmasız bu ülke, bu halk barışı hak ediyor. Türkiye eşit, demokratik, adil, halkların ve kültürlerin özgürce bir arada bulunduğu, sosyal adaletin sağlandığı bir ülke olmayı hak ediyor".


Okunma Sayısı: 1022

Tüm Gündem »

Sayfayı Yazdır

   

Key Yazılım Çözümleri A.Ş.