İMO ANA SAYFA   ŞUBE ANA SAYFA   ŞUBE İLETİŞİM   ARAMA   WEBMAIL   BELGE KONTROL   ÜYE GİRİŞİ

İMO ANA SAYFA
Üye İşlemleri Tescilli İşyerleri Kongre Sempozyum Çalıştay Programı GENÇ-İMO Sıkça Sorulan Sorular

20 MAYIS 2022, CUMA   

1

15. DÖNEM YAPI DENETİM VE SERBEST İNŞ.MÜH.KOMİSYONU

Dönem seçiniz:

Komisyon Hakkında

 

Dosyalar

 

Komisyon Üyeleri

AHMET ÇORBACIOĞLU
Komisyon Başkanı
e-Posta:

1967 Işıklı/Çivril doğumludur. İlk ve orta eğitimini Çivril`de tamamlamıştır. Dokuz Eylül Üniversitesi Denizli Mühendislik Fakültesi İnşaat Mühendisliği Bölümü mezunudur. Mühendislik hayatına statik betonarme proje müellifi olarak başlamış olup sırasıyla Denizli Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü`nde ve Denizli Pamukkale İlçe Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü`nde İnşaat Mühendisi olarak görev yapmıştır. 2019 yılından itibaren kendi firmasında Yapı Denetim faaliyetinde bulunmaktadır. Evli ve 3 kız babasıdır.

FATİH SOYSAÇ
Komisyon Üyesi
e-Posta:

1979 yılında Denizli`de doğdu. İlk, orta ve lise öğrenimini Denizli`de tamamladı. 2002 yılında Pamukkale Üniversitesi Mühendislik Fakültesi`nden mezun oldu. İMO Denizli Şubesi 8. Dönem Yön. Kur. Üyesi, 9. Dönem  Şube Sekreteri ve Genel Merkez Delegesi,  11. Dönem  Yönetim Kurulu Üyesi olarak görev aldı. Halen ortağı olduğu mühendislik firmasında proje, kontrollük,  müteahhitlik ve Gayrimenkul Değerleme Uzmanlığı hizmetleri vermektedir . Evlidir.

DİLEK ÖZER
Komisyon Üyesi
e-Posta:

Bu Üyeye ait
FOTOĞRAF dosyası bulunamadı!

NAMIK İSTANBULLU
Komisyon Üyesi
e-Posta:

CUMALİ OGÜN GÖKER
Komisyon Üyesi
e-Posta:

ENES ER
Komisyon Üyesi
e-Posta:

SİNAN AKKUŞ
Komisyon Üyesi
e-Posta:

RECEP UZUNCA
Komisyon Üyesi
e-Posta:

1978 yılında Avusturya`da doğdu. 2000 yılında Dokuz Eylül Ünv. Müh. Fak.`den mezun oldu. İMO Denizli Şubesi 12.Dönem Yön. Kur. Sayman Üyeli-ği, 13.Dönem Yönetim Kurulu Üyeliği yaptı. Bir süre Yapı Denetim sektöründe çalışmalarına devam ettikten sonra kendi ofisini kurarak betonarme projelendirme ve danışmanlık faaliyetinde bulunan Recep Uzunca evli ve 2 çocuk babasıdır. 1978 yılında Avusturya`da doğdu. 2000 yılında Dokuz Eylül Ünv. Müh. Fak.`den mezun oldu. Yapı denetim sektöründe çalışmalarına devam etmekte olan Recep Uzunca evli ve 2 çocuk babasıdır.

MEHMET ÇELİK
Komisyon Üyesi
e-Posta:

Sayfayı Yazdır

   

Key Yazılım Çözümleri A.Ş.