İMO ANA SAYFA   ŞUBE ANA SAYFA   ŞUBE İLETİŞİM   ARAMA   WEBMAIL   BELGE KONTROL   ÜYE GİRİŞİ

İMO ANA SAYFA
Üye İşlemleri Tescilli İşyerleri Kongre Sempozyum Çalıştay Programı GENÇ-İMO Sıkça Sorulan Sorular

20 MAYIS 2022, CUMA   

40

15. DÖNEM YASA VE YÖNETMELİKLER KOMİSYONU

Dönem seçiniz:

Komisyon Hakkında

 

Dosyalar

 

Komisyon Üyeleri

BORA BAHA KAPTAN
Komisyon Başkanı
e-Posta:

1980 Muğla doğumludur. 2002 yılında Kocaeli Üniversitesi İnşaat Mühendisliği Bölümü` nden mezun olmuştur. Halen tarihi yapıların korunması ve restorasyonu alanında mesleki faaliyetini sürdürmektedir. 2010-2012 yıllarında İmo Denizli şube sekreteri olarak görev yapmıştır.

HALİM CEYLAN
Komisyon Üyesi
e-Posta:

1990 yılında Dokuz Eylül Üniversitesi Denizli Mühendislik Fakültesi İnşaat Mühendisliği Bölümünü Birincilikle bitirerek İnşaat Mühendisi Unvanı almıştır. 1994 yılında YÖK`ün açtığı bursluluk sınavını kazanarak, İngilere`nin Newcastle üniversitesinde Ulaştırma mühendisliği alanında yüksek lisansını 1997 yılında tamamlamıştır. Aynı alanda doktorasını yaparak 2002 yılında Doktorasını tamamlamış ve ülkeye dönmüştür. 2005 yılında doçent ve 2012 yılında profesör unvanlarını alarak Pamukkale Üniversitesi, İnşaat Mühendisliği Bölümü Ulaştırma Anabilim Dalında Öğretim Üyesi olarak çalışmaktadır. 30`a yakın uluslararası indeksli dergilerde yayın, 100`ün üzerinde ulusal ve uluslararası bildiri ve bir kitap bölümü yazmıştır. Ayrıca, yapmış olduğu çalışmalar 2200`ün üzerinde uluslararası yazar tarafından kaynak gösterilmiş ve gösterilmeye devam etmektedir. Sn Ceylan, ulusal ve uluslararası bilimsel alanda en ön sıralarda bulunmaktadır. Halim Ceylan, birçok ulusal ve uluslararası trafik, toplu taşıma ve adaptif trafik kontrol projeleri ile ulaşım ana planı çalışmalarında bulunmuştur. İyi derecede İngilizce bilmekte olup, evli ve iki çocuk babasıdır. Sayın Ceylan akademik çalışmalarının yanında, İnşaat Mühendisleri Odası, Denizli Şubesi`nde 10. Dönem başkanlık yapmıştır. İMO Denizli Şubesinde bir çok komisyonda görevinde bulunmuştur. Ayrıca, İMO`nun düzenlemiş olduğu kongrelere hem bildiri hem de panelist olarak defalarca katılmıştır.

MUSTAFA YILMAZ
Komisyon Üyesi
e-Posta:

HAKAN SÖNMEZ
Komisyon Üyesi
e-Posta:

Bu Üyeye ait
FOTOĞRAF dosyası bulunamadı!

SERKAN DENİZ ÖZKAN
Komisyon Üyesi
e-Posta:

CUMALİ OGÜN GÖKER
Komisyon Üyesi
e-Posta:

EMRE PERİZAN
Komisyon Üyesi
e-Posta:

RECEP UZUNCA
Komisyon Üyesi
e-Posta:

1978 yılında Avusturya`da doğdu. 2000 yılında Dokuz Eylül Ünv. Müh. Fak.`den mezun oldu. İMO Denizli Şubesi 12.Dönem Yön. Kur. Sayman Üyeli-ği, 13.Dönem Yönetim Kurulu Üyeliği yaptı. Bir süre Yapı Denetim sektöründe çalışmalarına devam ettikten sonra kendi ofisini kurarak betonarme projelendirme ve danışmanlık faaliyetinde bulunan Recep Uzunca evli ve 2 çocuk babasıdır. 1978 yılında Avusturya`da doğdu. 2000 yılında Dokuz Eylül Ünv. Müh. Fak.`den mezun oldu. Yapı denetim sektöründe çalışmalarına devam etmekte olan Recep Uzunca evli ve 2 çocuk babasıdır.

Bu Üyeye ait
FOTOĞRAF dosyası bulunamadı!

HİMMET KEYSAN
Komisyon Üyesi
e-Posta:

GONCA YÜKSEL
Komisyon Üyesi
e-Posta:

MEHMET ÇELİK
Komisyon Üyesi
e-Posta:

Sayfayı Yazdır

   

Key Yazılım Çözümleri A.Ş.