İMO ANA SAYFA   ŞUBE ANA SAYFA   ŞUBE İLETİŞİM   ARAMA   WEBMAIL   BELGE KONTROL   ÜYE GİRİŞİ

İMO ANA SAYFA
Üye İşlemleri Tescilli İşyerleri Kongre Sempozyum Çalıştay Programı GENÇ-İMO Sıkça Sorulan Sorular

20 MAYIS 2022, CUMA   

37

DENİZLİ ŞUBE YÖNETİM KURULU

15. DÖNEM

      Dönem Seçiniz:

Üyeler

 

NİGAR HÜYÜK
BAŞKAN
e-Posta:

1960 Denizli, Çivril doğumludur. 1980 yılında Dokuz Eylül Üniversitesi Denizli Mühendislik Fakültesi` nden mezun olmuştur. Denizli Belediyesi` nde 20 yıl görev yapmıştır. Halen yapı denetim sektöründe mesleki faaliyetini sürdürmektedir. İmo Denizli 10. Dönem Genel Merkez delegeliği yapmıştır.

 
 

BORA BAHA KAPTAN
SEKRETER ÜYE
e-Posta:

1980 Muğla doğumludur. 2002 yılında Kocaeli Üniversitesi İnşaat Mühendisliği Bölümü` nden mezun olmuştur. Halen tarihi yapıların korunması ve restorasyonu alanında mesleki faaliyetini sürdürmektedir. 2010-2012 yıllarında İmo Denizli şube sekreteri olarak görev yapmıştır.

 
 

ÇAĞRI ÇAYAN
SAYMAN ÜYE
e-Posta:

 
 

MEHMET AKKÖSE
ÜYE
e-Posta:

1978 Denizli, Serinhisar doğumludur. Pamukkale Üniversitesi İnşaat Mühendisliği Bölümü`nden mezun olmuştur. Sahibi olduğu firma bünyesinde proje, taahhüt ve müteahhitlik faaliyetlerini sürdürmektedir.

 
 

GONCA YÜKSEL
ÜYE
e-Posta:

 
 

AHMET ÇORBACIOĞLU
ÜYE
e-Posta:

1967 Işıklı/Çivril doğumludur. İlk ve orta eğitimini Çivril`de tamamlamıştır. Dokuz Eylül Üniversitesi Denizli Mühendislik Fakültesi İnşaat Mühendisliği Bölümü mezunudur. Mühendislik hayatına statik betonarme proje müellifi olarak başlamış olup sırasıyla Denizli Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü`nde ve Denizli Pamukkale İlçe Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü`nde İnşaat Mühendisi olarak görev yapmıştır. 2019 yılından itibaren kendi firmasında Yapı Denetim faaliyetinde bulunmaktadır. Evli ve 3 kız babasıdır.

 
 

NURHAYAT AYDIN
ÜYE
e-Posta:

1982 yılında Samsun-Osmancık`ta doğan Nurhayat Aydın 2006 yılında Pamukkale Üniversitesi Mühendislik Fakültesi İnşaat Mühendisliği bölümünden mezun olmuştur. Mühendisliğe yapı denetim sektöründe başlayan Aydın Denizli İl Özel İdaresinde çalışmış ve ardından Denizli Büyükşehir Belediyesi İmar ve Şehircilik Dairesi Başkanlığı Kent Estetiği Koruma ve Kentsel Dönüşüm Şube Müdürlüğü`nde görev almıştır. Halen Denizli Büyükşehir Belediyesi İmar ve Şehircilik Dairesi Başkanlığı Kent Estetiği Koruma ve Kentsel Dönüşüm Şube Müdürlüğü`nde Koruma Uygulama ve Denetim (KUDEB) Şube Müdürü olarak görev yapmaktadır. Evli ve 2 çocuk annesidir.

 

Yedek Üyeler

 
 

ŞULE DUMAN
YEDEK ÜYE
e-Posta:


 
 

MUSTAFA YILMAZ
YEDEK ÜYE
e-Posta:


 
 

OSMAN ULUKÖY
YEDEK ÜYE
e-Posta:


 
 

FUNDA AKBAY ÇAKMAKÇI
YEDEK ÜYE
e-Posta:


 
 

MEHMET KAHRAMAN
YEDEK ÜYE
e-Posta:


 
 

ERKAN AKGÜN
YEDEK ÜYE
e-Posta:


 
 

HASAN ŞAHİN
YEDEK ÜYE
e-Posta:


 
 

Sayfayı Yazdır

   

Key Yazılım Çözümleri A.Ş.